ErpBox – jakie daje możliwości w świecie e-commerce?

Każdy sprzedawca internetowy dba o to, aby jego sklep przynosił jak największe zyski i przyciągał swoją ofertą coraz to nowych klientów, jednocześnie dbając o klientów, którzy już korzystali z jego usług, chcąc, aby pozostali z nim jak najdłużej.

Łącząc wiele platform sprzedażowych w postaci największej polskiej platformy Allegro, czy amerykańskiego giganta Amazon, tworzy coraz to więcej ciekawych okazji i możliwości, czyniąc swoją witrynę punktem sprzedaży umożliwiającym otrzymanie wielu pozycji w jednym miejscu. W celu spięcia wszystkich działań w jedną całość i optymalizacji pracy sklepu warto wykorzystać możliwości, jakie niesie za sobą ErpBox i ograniczyć czas poświęcony na bezpośrednią obsługę.

Jakie korzyści niesie za sobą wdrożenie ErpBox do posiadanej sprzedaży internetowej

ErpBox, to specjalne przygotowana platforma, dająca wiele możliwości mających na celu rozwój sklepu internetowego w postaci pełnej automatyzacji zleconych zadań. Poprzez zaawansowane możliwości, wprowadza integrację z wieloma platformami internetowymi i wprowadza szereg zadań wykonywanych wcześniej przez pracowników. Stosując działania oferowane przez ErpBox – obsługę przypadającą na jednego klienta dokonującego zakupów w naszym sklepie internetowym, można skrócić nawet do trzech minut, co w rezultacie daje ogromne wyniki w skali dnia.

Zadania automatyczne wprowadzone do naszej platformy internetowej to:

  • Automatyczne generowanie listów przewozowych
  • Generowanie dokumentów przewozowych
  • Aktualizacja stanów magazynowych
  • Automatyczne zamawianie kuriera
  • Wysyłka mailowa statusu przesyłki i płatności

Wykorzystanie pełnej automatyzacji pozwala na optymalizację pracy sklepu i oddelegowanie wybranych zadań do wykonywania ich w sposób automatyczny. Możliwość zastosowania elektronicznego zliczania stanów magazynowych, niweluje pomyłki wynikające z liczenia ręcznego
i blokuje sprzedaż w chwili wyzerowania towaru.

Nowe możliwości i jakość sprzedaży

Rozwój i nowe opcje, jakie niesie za sobą wdrożenie wtyczki, pozwala na zwiększenie sprzedaży
i wprowadzenie usług na bardzo wysokim poziomie. W celu sprawdzenia dostępnych opcji warto skorzystać z udostępnionego 21 dniowego okresu próbnego. Dowiedz się więcej o programie wchodząc na domową stronę i sam sprawdź, jak wiele możliwości dostajesz do ręki decydując się na to innowacyjne rozwiązanie e-commercowe.

Poprzedni artykułJak wybrać najlepszą ofertę abonamentu komórkowego?
Następny artykułProgramy rolnicze jako nowoczesność i wygoda pracy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj