Jak sprawdzić stan konta w T-mobile?

Po co sprawdzać stan konta?

Posiadasz telefon w sieci T- mobile i z pewnością zastanawiasz się jak, można sprawdzić stan Twojego konta. Kontrolowanie swoich wydatków telefonicznych jest bardzo ważne, dlatego warto na bieżąco wiedzieć ile, ma się jeszcze na koncie, aby bez  problemu móc rozmawiać czy pisać wiadomości. Lepiej to sprawdzić niż być zaskoczonym w najmniej odpowiednim momencie.

Sposoby na sprawdzenie stanu konta w T-mobile?

Jest kilka sposobów na to, aby sprawdzić stan konta w sieci T-mobile. Pierwszy z nich to wybranie na naszym telefonie numeru *101# oraz zatwierdzenie go zieloną słuchawką, a wtedy otrzymamy na nasz telefon zwrotną wiadomość sms, w której będzie podana informacja dotycząca stanu naszego konta oraz daty do kiedy te pieniądze są aktywne. Jest to najszybszy sposób.

Innym sposobem na sprawdzenie stanu konta jest zadzwonienie na infolinie. Sposób prosty, ale może trwać trochę dłużej niż przy wysyłaniu smsa, gdyż linia może być zajęta. Aby otrzymać informację o stanie naszego konta wystarczy zadzwonić pod numer *9602. Koszt połączenia zależy od taryfy, z jakiej korzystamy.

Kolejnym sposobem jest usługa Cykliczny Sms. Dzięki niej mamy możliwość sprawdzać stan naszego konta całkowicie za darmo. Będziemy otrzymywać cykliczne smsy co dwa tygodnie. Będą one informowały nas o stanie naszego konta czy o aktywnych pakietach. Usługę możemy aktywować, wpisując kod *100*45#. Oczywiście istnieje także możliwość aktywacji tej usługi poprzez wykonanie telefonu do biura obsługi klienta.

Następnym sposobem na to, aby sprawdzić saldo naszego konta, jest skorzystanie z aplikacji na telefon. Instalujemy ją na naszym smarfonie i sprawdzamy stan konta, kiedy tylko chcemy. Jeśli posiadamy androida wtedy nasza aplikacja, nazywa się konto T-mobile na kartę, jeśli zaś posiadamy iOS, to aplikacja ta to Mój T-mobile.

Wybór sposobów, aby sprawdzić stan swojego konta, jak widać, jest szeroki. Od nas zależy, jaki wybierzemy dla siebie.

Poprzedni artykułJak wylogować się z messengera FB?
Następny artykułJak założyć lub usunąć konto z Instagram? Rejestracja na Insta krok po kroku

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj