Jak wybrać odpowiedni iPhone power bank?

Chcesz dowiedzieć się jak wybrać odpowiedni power bank do telefonu marki Apple? Zachęcamy zatem do lektury poniższego poradnika.

Nikt nie lubi, gdy jego telefon nagle się wyłącza na skutek rozładowanej baterii. Na szczęście jest praktyczne akcesorium, dzięki któremu można uniknąć takich przykrych sytuacji. iPhone power bank to idealna opcja dla każdego. Sprawdzi się zarówno w domu, jak również w podróży.

Dlaczego iPhone power bank to dobra inwestycja?

Mając iPhone power bank, nie trzeba martwić się tym, że telefon nagle się rozładuje i nie będzie można już go włączyć, aż nie podłączy się go do źródła zasilania. Częste użytkowanie smartfona sprawia, że szybko się rozładowuje pomimo wydajnej baterii. Jeśli nie ma jednak w pobliżu żadnego gniazdka elektrycznego, iPhone power bank będzie idealną opcją.

iPhone power bank dopasowany do pojemności baterii smartfona

Bardzo ważną kwestią podczas kupowania iPhone power banku jest to, aby zwrócić uwagę na dopasowanie odpowiedniego modelu tego akcesorium. Istotnym parametrem jest pojemność powerbanku, która decyduje o tym, ile razy będzie można naładować telefon. Trzeba też mieć na uwadze to, że nawet nieużywany iPhone power bank zużywa energię, mniej więcej 15%.

iPhone power bank – jaka końcówka?

W przypadku iPhone’ów używa się innego rodzaju ładowarek, mają one specjalną końcówkę, wobec czego nie można użyć akcesoriów przeznaczonych do zwykłych smartfonów. iPhone power bank powinien być wyposażony w złącze lightning. Na opakowaniu powerbank musi znajdować się informacja o tym, że jest on kompatybilny z uprzedzeniami firmy Apple.

Co ma znaczenie przy wyborze power banku?

Wybierając iPhone power bank, należy zwrócić uwagę na ilość dostępnych portów USB. Większa ich liczba sprawi, że będzie można ładować w tym samym czasie kilka urządzeń. Istotne są również oznaczenia portów. Jeśli chce się szybko naładować telefon, to powinno się wybrać urządzenie z portem 2A.

Na co zwracać uwagę, wybierając iPhone power bank?

Przy wyborze power banku należy mieć na uwadze jego wielkość i wagę, co wpływa na komfort użytkowania. Lekkie i kompaktowe urządzenia będą łatwe do przenoszenia i przechowywania. Na uwadze powinno się mieć także wskaźnik naładowania power banku (dzięki temu będzie można dokładnie sprawdzić, ile pozostało jeszcze energii) oraz wytrzymałość i dodatkowe wyposażenie typu latarka czy uchwyt do zawieszania. Niektóre modele są nawet wyposażone w funkcję ładowania indukcyjnego czy solarnego.

Poprzedni artykułBezcieniowy namiot do zdjęć – jak przenieść fotografię produktową na najwyższy poziom
Następny artykułCzy pozycjonowanie strony w Internecie się opłaca?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj