Jak wylogować się z messengera FB?

Czy można w ogóle wylogować się z messengera?

Jest to dość skomplikowana sytuacja. Z nieznanych powodów twórcy messengera nie wpadli na pomysł, iż będzie potrzebna opcja wylogowania się z messengera. Chodzi o to, że nie istnieje na messengerze przycisk „wyloguj”. Dlaczego? Być może twórcy uznali, że jeśli takiego przycisku nie będzie, to użytkownicy nie będą szukać innych sposobów na wylogowanie się. Musimy jednak mieć świadomość, że istnieją sposoby na to, aby wylogować się z messengera, ale nie są one takie proste i oczywiste.

Jak wylogować się z messengera na iOs?

Jeśli chcemy wylogować się z messengera na iOs, musimy wylogować się ze wszystkich sesji Facebooka. Jak to zrobić? Musimy wejść w opcję ustawień, a następnie wybrać: bezpieczeństwo i logowanie, a tam kliknąć przycisk”wyloguj ze wszystkich sesji”. Gotowe. Innym sposobem jest po prostu całkowite usunięcie aplikacji. Z pewnością jest to najskuteczniejsza metoda.

A jak wylogować się z messengera na Androidzie?

Istnieją dwa sposoby na wylogowanie się z messengera na Androidzie. Pierwszy z nich to tak jak w przypadku iOs jest to wylogowanie się ze wszystkich sesji na Facebooku. Jak to zrobić z pewnością już wiesz.

Drugą możliwością jest całkowite wyczyszczenie danych aplikacji. Jak to zrobić? Musisz wejść do opcji ustawień naszego urządzenia. Następnie wybrać Aplikację i Menadżer aplikacji. Dalej, należy znaleźć aplikację Messenger i wybrać opcję: wyczyść dane. Nie jest to takie trudne. Dla pewności możemy teraz wrócić do aplikacji messenger i sprawdzić, czy jesteśmy wylogowani.

Dopóki twórcy messengera nie zrozumieją jak ważną i potrzebną opcją, jest opcja „wyloguj się” z tej aplikacji, nadal będziemy musieli próbować wylogować się tymi alternatywnymi sposobami. Trzeba jednak mieć nadzieję, że się to zmieni i twórcy zdecydują się na taką możliwość.

Poprzedni artykułFacebook Lite – co to jest FB Lite?
Następny artykułJak sprawdzić stan konta w T-mobile?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj