Jak założyć konto na Facebook? Rejestracja na FB krok po kroku

Jak założyć konto na Facebook? Rejestracja na FB krok po kroku

Na przestrzeni ostatnich kilkudziesięciu lat pojawiło się wiele różnych serwisów społecznościowych. Gdy powstawały, wielu wątpiło w sens ich wprowadzania, gdyż mało komu wydawało się możliwe, by ludzie chcieli dzielić się ze światem swoimi zdjęciami i informacjami o sobie. Rzeczywistość okazała się diametralnie inna i dzisiaj wiele różnych tego typu serwisów odnosi sukcesy. W ich gronie wyjątkowe miejsce zajmuje Facebook, z wieloma milionami kont na całym świecie. Żeby otworzyć takie konto należy mieć ukończone trzynaście lat oraz mieć dostęp do Internetu.

Prosta droga do własnego konta

Aby posiadać konto w największym na świecie serwisie społecznościowym, wystarczy wejść na stronę internetową serwisu oraz postępować zgodnie z widniejącymi tam instrukcjami. Na początku należy wprowadzić swoje dane osobowe, takie jak imię, nazwisko, datę urodzenia oraz niezbędne informację, potrzebne do kontaktu. Kolejną czynnością będzie potwierdzenie rejestracji poprzez podany wcześniej adres e-mail lub numer telefonu.

Co zrobić, w przypadku problemów z logowaniem?

Podczas zakładania konta mogą oczywiście pojawić się różnego rodzaju problemy, lecz zazwyczaj wystarczy poinformować o nich serwis, poprzez wypełnienie formularza o błędach. Pojawiać się też mogą innego rodzaju błędy oraz problemy. Najczęściej to oczywiście będzie zapomnienie hasła, lecz i tutaj sprawa odzyskania dostępu do konta przedstawia się dziecinnie prosto.

Innymi problemami zgłaszanymi przez użytkowników są: niemożność odnalezienia e-maila, potrzebnego do prawidłowego zakończenia rejestracji lub brak wiadomości z kodem. W takich przypadkach pracownicy też świadczą profesjonalną pomoc, wystarczy jedynie napisać o problemie i czekać na uzyskanie szybkiej pomocy.

Poprzedni artykułJak sprawdzić prędkość Internetu?
Następny artykułJak usunąć konto z Facebook? Poradnik krok po kroku

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj