Jak założyć lub usunąć konto na AliExpress?

Obecnie AliExpress cieszy się ogromną popularnością. Wiele osób zamawia tam różne produkty, mimo że czas oczekiwania bywa naprawdę spory. Jednak wszystko to rekompensuje koszt. Produkty na AliExpress są w dość korzystnych cenach.

Jak założyć konto na AliExpress?

Założenie konta na AliExpress jest dość proste i zajmuje kilka minut. Najszybszą metodą rejestracji na AliExpress jest zarejestrowanie się przez Facebooka, Twittera lub Google. Logujemy się najprościej jak się da, gdyż loginem i hasłem z naszego konta Facebookowego. Jednak jeśli nie chcemy łączyć konta na AliExpress z kontem na Facebooku, to możemy zarejestrować się, stosując inną metodę.

Zakładamy całkiem nowe konto. Klikamy na pomarańczowy przycisk”join free”. Otwiera nam się okno dialogowe, gdzie mamy pola do wypełnienia. Musimy wpisać: adres e-mail, imię, nazwisko, dwa miejsca na hasło oraz kod weryfikacyjny. Klikamy na końcu pomarańczowe pole i nasze konto jest zarejestrowane i możemy robić zakupy.

Jak usunąć konto na AliExpress?

Z różnych powodów, pojawiają się także takie sytuacje, że chcemy usunąć nasze konto na AliExpress. Oczywiście jest to możliwe. Aby usunąć konto musimy najpierw zalogować się w sklepie i wybrać Mój AliExpress. Następnie wybieramy opcję Ustawienia konta i klikamy na Edytuj ustawienia. Dalej, klikamy opcję Edycja profilu użytkownika, skąd zostaniemy przekierowani na stronę gdzie, będzie opcja dezaktywacji konta, w którą musimy kliknąć. Otworzy nam to kolejną podstronę, gdzie musimy wpisać nasz adres e-mail oraz przepisać słowa „Deactivate my account” oraz podać powód, dla którego rezygnujemy z konta na AliEspress. Na samym końcu wciskamy czerwony przycisk – Deactivate my account. To koniec, nasze konto zostanie usunięte. Musisz pamiętać, że usunięcie konta na AliExpress usuwa je na zawsze, trwale.

Poprzedni artykułPobieranie filmów z YT, czyli jak zrobić download z YouTube?
Następny artykułWindows 10 – wymagania, cena, dostępne wersje

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj