Najlepsze gry MMO na 2020 rok! Top gry online

Gry MMO od lat cieszą się sporym zainteresowaniem wśród graczy, dlatego też deweloperzy nie próżnują, serwując kolejne tytuły. Zdecydowany prym od lat w tej kategorii wiedzie League of Legends, jednak warto zainteresować się także innymi tytułami. Bieżący rok przyniósł nam kilka ciekawych gier MMO, którym warto się przyjrzeć.

Gry online – najlepsze MMO w 2020

World of Warcraft Classic

Jedną z najciekawszych premier w roku 2019 była opracowana przez firmę Blizzard odświeżona wersja klasycznego World of Warcraft. Mowa oczywiście o World of Warcraft Classic. Znana i ceniona przez miłośników gatunku MMORPG gra ponownie pozwala nam powrócić do klasycznego świata Warcrafta w odświeżonej wersji wyposażonej m.in. w nowe tekstury przystosowane do obecnych standardów.

Star Wars: The Old Republic – Onslaught

Wszyscy fani Gwiezdnych Wojen zapewne ucieszyli się na wieść o nowym dodatku do popularnego MMO Star Wars: The Old Republic. Siódme rozszerzenie zatytułowane „Onslaught” przynosi nową fabułę osadzoną w zalesionej lokacji Onderon. Dodatek swoją premierę będzie miał w październiku tego roku, kiedy to walka pomiędzy Imperium, a Republiką rozgorzeje na nowo. 

Naval Action

Długo oczekiwana gra MMO autorstwa ukraińskiego studia Game-Labs to doskonała propozycja dla wszystkich miłośników eskapad i bitew morskich. W produkcji tej pokierujemy żaglowcem pod banderą jednej z wielu frakcji. Wybierać możemy pomiędzy Francją, Wielką Brytanią, Danią, Holandią, a nieco bardziej krnąbrni mogą przyłączyć się do frakcji Piratów. W produkcji podróżować będziemy po obszarze Karaibów, o dominację nad którymi będziemy toczyć bój.

Najlepsze gry MMO 2020

Innymi produkcjami, które warto sprawdzić są Anthem, gra MMO w klimatach science fiction, gdzie do dyspozycji graczy oddano otwarty i dynamiczny świat przeznaczony do eksploracji.

Fani średniowiecza mogą również rzucić okiem na Conqueror’s Blade, gdzie wcielamy się w dowódcę średniowiecznej armii, którą pokierujemy do zwycięstw w pojedynkach multiplayer. 

Poprzedni artykułGoogle AdSense, czyli jak zarabiać na reklamach?
Następny artykułPobieranie filmów z YT, czyli jak zrobić download z YouTube?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj