Pobieranie filmów z YT, czyli jak zrobić download z YouTube?

Często zdarza się tak, że spodoba nam się dany film, jednak po pewnym czasie zostaje usunięty z YouTube, bądź po prostu nie możemy go znaleźć. W takim przypadku rozwiązaniem może okazać się zapisanie ulubionego filmu na dysku, dzięki czemu możemy go odtwarzać bez przeszkód. Jak tego dokonać objaśniamy w poniższym artykule.

Pobieranie filmów z YouTube – jak pobrać?

YouTube ze względu na swoją politykę często usuwa niektóre filmy ze swojej platformy, dlatego jeśli obawiamy się, że nasze ulubione wideo może zniknąć z serwisu warto pobrać dany materiał na dysk.

Jest to również doskonały sposób na to, aby odtwarzać filmy w trybie offline. Teoretycznie, taką funkcję oferuje YouTube Premium. Za pomocą znajdującego się pod danym filmem przycisku Pobierz” jesteśmy w stanie zapisać na naszym urządzeniu film i odtwarzać go w momencie, gdy nie mamy dostępu do internetu.

Ściąganie filmów z YouTube

Innym rozwiązaniem jest skorzystanie z niezależnych serwisów, które dają nam możliwość pobrania materiałów wideo z platformy YouTube. Do takich serwisów należy chociażby ClipConverter będący prostym i intuicyjnym konwerterem filmów z YouTube.

Wystarczy, że wkleimy adres filmu w polu „link do filmu” zaznaczymy interesującą nas jakość, w której materiał ma zostać pobrany i naciśniemy „Dalej”.

Następnie wystarczy kliknąć „Start”, a pobieranie rozpocznie się.

Aplikacje do pobierania filmów z YouTube

Kolejnym sposobem na pobieranie filmów z YouTube jest skorzystanie z aplikacji JDownloader. Program dostępny jest bezpłatnie i gotowy do pracy po zainstalowaniu.

Dzięki niemu jesteśmy w stanie pobierać materiały wideo z serwisów hostingowych na dysk komputera. Co więcej, wykorzystując JDownloader możemy pobierać wiele plików wideo w tym samym momencie, co pozwoli nam zaoszczędzić czas.

Program posiada także wiele dodatkowych opcji, które mogą być przydatne dla bardziej wymagających użytkowników.

Poprzedni artykułNajlepsze gry MMO na 2020 rok! Top gry online
Następny artykułJak założyć lub usunąć konto na AliExpress?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj