Pobieranie filmów z YT, czyli jak zrobić download z YouTube?

Często zdarza się tak, że spodoba nam się dany film, jednak po pewnym czasie zostaje usunięty z YouTube, bądź po prostu nie możemy go znaleźć. W takim przypadku rozwiązaniem może okazać się zapisanie ulubionego filmu na dysku, dzięki czemu możemy go odtwarzać bez przeszkód. Jak tego dokonać objaśniamy w poniższym artykule.

Pobieranie filmów z YouTube – jak pobrać?

YouTube ze względu na swoją politykę często usuwa niektóre filmy ze swojej platformy, dlatego jeśli obawiamy się, że nasze ulubione wideo może zniknąć z serwisu warto pobrać dany materiał na dysk.

Jest to również doskonały sposób na to, aby odtwarzać filmy w trybie offline. Teoretycznie, taką funkcję oferuje YouTube Premium. Za pomocą znajdującego się pod danym filmem przycisku Pobierz” jesteśmy w stanie zapisać na naszym urządzeniu film i odtwarzać go w momencie, gdy nie mamy dostępu do internetu.

Ściąganie filmów z YouTube

Innym rozwiązaniem jest skorzystanie z niezależnych serwisów, które dają nam możliwość pobrania materiałów wideo z platformy YouTube. Do takich serwisów należy chociażby ClipConverter będący prostym i intuicyjnym konwerterem filmów z YouTube.

Wystarczy, że wkleimy adres filmu w polu „link do filmu” zaznaczymy interesującą nas jakość, w której materiał ma zostać pobrany i naciśniemy „Dalej”.

Następnie wystarczy kliknąć „Start”, a pobieranie rozpocznie się.

Aplikacje do pobierania filmów z YouTube

Kolejnym sposobem na pobieranie filmów z YouTube jest skorzystanie z aplikacji JDownloader. Program dostępny jest bezpłatnie i gotowy do pracy po zainstalowaniu.

Dzięki niemu jesteśmy w stanie pobierać materiały wideo z serwisów hostingowych na dysk komputera. Co więcej, wykorzystując JDownloader możemy pobierać wiele plików wideo w tym samym momencie, co pozwoli nam zaoszczędzić czas.

Program posiada także wiele dodatkowych opcji, które mogą być przydatne dla bardziej wymagających użytkowników.

Pobieranie filmów z YT, czyli jak zrobić download z YouTube?
Rate this post

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here